STRONA GŁÓWNA -
O FIRMIE -
NASZE OSIĄGNIĘCIA -
PRZETARGI -
DO POBRANIA -
KONTAKT -
AWAT Poland
Lasery Elektronika Optoelektronika Labolatorium Alkometry Centrum diagnostyki pojazdów
 
  - Optoelektroniczny miernik zapylenia
  - Optoelektroniczny system ciąglego monitoringu zagrozeń Metanowych
  - Przenośny miernik do wykrywania Metanu
 
- Systemy zdalnego wykrywania uchodzeń gazu ziemnego
  - Wieloczujnikowy analizator gazów spalinowych
  - Okulary
  - Okulary ochronne
  - Maski Spawalnicze
Alkometr - Notebook
Centrum Diagnostyki Pojazdów
 
Optoelektroniczny system diagnostyki medycznej

OPTOELEKTRONIKA / OKULARY OCHRONNE

 

Okulary ochronne typu ALG-B02 z filtrami optycznymi zabezpieczającymi
przed promieniowaniem laserowym z zakresu widmowego 630 nm 4- 980 nm

 

ZASTOSOWANIE:

Okulary ochronne typu ALG-B02 z zabezpieczającymi filtrami optycznymi przeznaczone są do ochrony wzroku osób narażonych na działanie bezpośredniej i odbitej wiązki promieniowania laserowego w zakresie widmowym 63CK980 nm, emitowanego przez następujące lasery:

Typ lasera

Długość fali X [nm]

na parach Au

628

półprzewodnikowe

630-980

He-Ne

633

kryptonowy

647, 676

szafirowy

680

rubinowy

694

aleksandrytowy

740^910

 

Okulary ochronne typu ALG-B02 z zabezpieczającymi filtrami optycznymi nie chronią oczu przeddziałaniem wiązki laserowej innych typów laserów.

 

CHARAKTERYSTYKA WYROBU:

Okulary ochronne typu ALG-B02 skonstruowane są w oparciu o zabezpieczające filtry optyczne, które umieszczono w uniwersalnej oprawce okularowej. Zastosowana oprawka typu RHUR GM EN 166-F firmy Bolle posiada osłony boczne z otworkami, a zauszniki z regulowaną długością i możliwością kątowego ustawienia, zapewniają prawidłowe mocowanie okularów na głowie użytkownika. Umieszczona w centralnej części mostka oprawy śruba mocująca, umożliwia łatwy demontaż filtrów w celu ich konserwacji lub wymiany.

 

Każdy typ okularów posiada trwały sposób oznakowania. Na ramce znajduje się informacja dotycząca gęstości optycznej O.D. (Optical Density) i odpowiadającej jej długo ścifali (A. [nm]).

 

Okulary ochronne typu ALG-C02 z filtrami optycznymi zabezpieczającymi
przed promieniowaniem laserowym o długości fali 10, 6 u.m

 

ZASTOSOWANIE:

Okulary ochronne typu ALG-C02 z zabezpieczaj ą cymi filtrami optycznymi przeznaczone są do ochrony wzroku osób narażonych na działanie bezpośredniej i odbitej wiązki promieniowania laserowego o długości fali 10, 6 [im

 

Okulary ochronne typu ALG-C02 z zabezpieczającymi filtrami optycznymi nie chronią oczu przed działaniem wiązki laserowej o innej długości fali.

 

CHARAKTERYSTYKA WYROBU:

Okulary ochronne typu ALG-C02 skonstruowane są w oparciu... o zabezpieczające filtry optyczne, które umieszczono w uniwersalnej oprawce okularowej. Zastosowana oprawka typu RHUR GM EN 166-F firmy Bolle posiada osłony boczne z otworkami, a żauszniki z regulowaną długością i możliwością kątowego ustawienia, zapewniają prawidłowe mocowanie okularów na głowie użytkownika. Umieszczona w centralnej części mostka oprawy śruba mocująca, umożliwia łatwy demontaż filtrów w celu ich konserwacji lub wymiany.

 

Okulary ochronne typu ALG-CO2 posiadają trwały sposób oznakowania. Na ramce znajduje się informacja dotycząca gęstości optycznej O.D. (Optical Density) i odpowiadającej jej długości fali A, (nm).

 
Do góry